AVANTAJLI BAYİLİK FIRSATI İLE SİZDE KAZANIN!

İş Ortaklığı (Bayilik) Sistemi nedir?

Ayrıcalıklarımız ile sektörün en iyisiyiz!

IPTV sektörü her gün sürekli büyüyen bir alan olmaya devam ediyor, kişiler kendi evlerine aldıkları yayınları misafirlerine ve arkadaşlarına anlatırken bazen neden ben bu işten para kazanmıyorum diye düşündükleride oluyordur muhakak..

Bayilerimize verdiğimiz kar marjları ile hem ek gelir elde etmelerini sağlıyoruz hemde bu işi eğlenceli bir sisteme çeviriyoruz..

IPTV hizmeti veya bayilik alırken dikkat etmeniz gereken unsurlara çok dikkat etmelisiniz, Uzun yıllardır bu sektörde olduğumuz için bir çok olumsuz olaylarla karşı karşıya kalan müşteri gördük…

Güvenilir yer ile çalışmak bu işin en başlıca kuralıdır! Hizmet veren iptv firmaları çoğu zaman sistemlerini ve iletişimlerini kapatıp ortadan kaybolmaktadır ve farklı isimlerle sektörde yer alamaya devam etmektedir.

Bu konuda olarak 6 senedir sektörde yerimizin belli olduğunu ve hiç bir müşterisini ve bayisini mağdur etmediğimizi tekrar belirtmek isterim.

IPTV alırken veya iş ortaklığı programına dahil olurken mutlaka hizmet alacağınız siteyi internette araştırın..

İş Ortaklığı proğramına sizleride dahil etmek için sabırsızlanıyoruz.

Hiç bir müşterisini mağdur etmemiş tek firma olarak iş ortaklığı programımız sayesinde sizde müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

IPTVEUROPE Bayilik Avantajları

  •  Iptv bayilik sistemi size özel açılan yönetim paneli üzerinden müşterilerinizi anlık olarak yönetebilme şansı tanımaktadır.
  •  Sınırsız test hakkıyla potansiyel müşterilerinize deneme yayınları açarak kalitemizi gösterebilir ve yayınlarımızı daha rahat insanlara ulaştırabilirsiniz.
  •  İş ortaklığımıza dahil olmak için extra ücret ödemek zorunda değilsiniz kredili sistemimiz olduğu için kaldığınız kredi kadar yayın açabilirsiniz! Bu sayede çok fazla sermaye ayırmadan ek bir kazanç kapısını aralamış olursunuz.
  •  %100 – %200 arasında kar marjı ile kendi işinizin patronu olun!
  •  Teknolojiye olan ilginiz karşılıksız kalmasın…

İş Ortaklığı Şartları

18 Yaşını Doldurmuş Olmak.

Aylık Stabil Müşteri Potansiyeline Sahip Olmak.

Cihazlar Teknik Destekten Anlamak.

Güvenilir İş Birliğine Yatkın Olmak

PREMIUM BAYİ 

Fiyatlar & Özellikler

1 Aylık

3 Aylık

6 Aylık

12 Aylık

Bayilik Paneli

Buket Düzenleme Sistemi

XC Editor Paneli 

Hızlı Teslimat Garantisi

Destek Ekibi

Kredi Bonus

Giriş

Fiyatları

Senior

Premium Bayi

100 Kredi

€ 10

€ 15

€ 25

€ 35 


0

Bonus Kredi

€ 100

GİRİŞ

Business

Premium Bayi

375 Kredi

€ 10

€ 15

€ 25

€ 35

25

Bonus Kredi

€ 350


GİRİŞ

Ultra

Premium Bayi

575 Kredi

€ 10

€ 15

€ 25

€ 35

75

Bonus Kredi

€ 500

GİRİŞ

Ultimate

Premium Bayi

1200 Kredi

€ 10

€ 15

€ 25

€ 35

200

Bonus Kredi

€ 1000


GİRİŞ

VIP BAYİ 

Fiyatlar & Özellikler

6 Aylık

12 Aylık

Bayilik Paneli ( Ana Panel ve Yedek Panel )

Vip Server

Hızlı Teslimat Garantisi

Destek Ekibi

Giriş

Fiyatları

VIP Server Bayi

400 Kredi

€ 45

€ 60

€ 400


GİRİŞ

Bayi Panelimizden Görüntüler

Kolay erişim paneliyle tüm yetkiler parmaklarınızın ucunda!

Kolay yönetim odaklı Bayi panellerimizi inceleyip panel hakkında fikir edinebilirsiniz…

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan soruları inceleyip bazı problemlere çözüm bulabilirsiniz.

Her iş ortağımız potansiyel müşterilerine test yayını verebiliyor, Sınırsız test yayını açma hakkına sahiptir bayilerimiz. 1 saat, 3 saat, 12 saat ve 24 saat olarak farklı zaman dilimlerinde test yayını sunabilmektedirler…

İş Ortaklarımız bayi panelinde test açma, yayın açıp uzatabilme ve yayını askıya alıp açabilme özellikleri yanı sıra hangi kullanıcının hangi yayını izlediğini ve hat(hız) değerlerini göre bilme şansına sahiptir.

7 Kişilik bir ekipten oluştuğumuzu belirtmek isterim, destek ve teknik bilgi açısından yüksek donanıma sahip ekip arkadaşlarımız anında sorun çözebilecek kabiliyete ve donanıma sahiptir. Sistemimiz stabil çalıştığı için destek konusunda çok fazla iş düşmeyebilir bize.

Bayilerimizin yayın açabilmesi için IPTV BAYI panellerine kredi yükleme zorunluluğu vardır ve uzun süre kredi yüklemeyen yani yayın açmayan bayilikler askıya alınacağını bilmenizi isteriz. Minimum 2 ayda bir kredi yükleme zorunluğu vardır!

Bu zaman kadar sunulmamış bir hizmeti hayata geçirdik ve bayilerimiz için kısıtlamaları kaldırdık! İstediğiniz sürede paketinizi açabilirsiniz…

Bu soru ile hemen hemen sürekli karşılaşmaktayız, Uzun yıllardır bu sektörde olmamızın ve bayi ve müşterilerimizi mağdur etmememizin tek sebebi budur! Sağdan soldan toplama içeriklerle hizmet vermeyen iptveurope.org tamamiyle local +3000 yayın ile kendi datacenterlerinden sizlere ulaştırmaktadır!

Biz sitemizde müşterilerimize 2 haftalık iade garantisi sunmaktayız! Yayınlarımıza ve hizmetimize güvendiğimiz için bayilerimize de bu şansı sunmaktayız. 2 Hafta iade garantisi iş ortaklarımız içinde geçerlidir!

Bayilerimize sunduğumuz bu hizmet sayesinde artık pahalı cihaz almaya son! yüksek kar marjı ile sizlere toptan aldığımız cihazları uygun fiyattan veriyoruz! Şuanda satmakta olduğumuz cihaz Octagon sx88+ cihazıdır ve tanesi 50€’dur piyasada 60-70 Euro arası satılmaktadır!

Müşterilerimiz için hazırladığımız Web TV, iOS, Android ve Windows bilgisayarlar için hazırladığımız Masaüstü programını tüm bayilerimizde kullanabilir. Uygulamalarımız içerisinde kendi website reklamlarımız bulunmamaktadır!

Kendi sitemizde sattığımız 2 kullanıcılı yayınları bayilerimiz içinde hayata geçirdik aldıkları paketin %50 fazlasına 2 line(2 kişilik) yayın satabilirler. Örnek 30€ dan alıyorsanız 2 kişilik yayın 45€’dur.

Bayilerimiz için Özel DNS hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

İş ortaklarımız yani bayilerimiz için kendilerine özel kanal sıralaması veya buketler yapmaktayız! kendinize özel kanal listesine sahip olmak istemez misiniz?

Güçlü Panel

Güçlü alt yapımız ile işinizi kolayca yönetin!

Kolay Erişim

Tüm cihazlardan yönetilebilir arayüz!

Yüksek Kazanç

Oranları ile kendi işinizi kurun!

Güvenilir Altyapı

Tüm sorunlarınızda her an yanınızdayız!