en-iyi-iptv

En Güvenilir Iptv 2020

Iptv en kısa tabiri ile internet protokolü üzerinden ses ve görüntü aktarımı sağlayan yeni nesil bir yayın platformudur. Dünya genelinde televizyon istasyonlarının IP video sunucularını kullanarak internet üzerinden kendi yayınlarının izlenmesini sağlayarak çok daha avantajlı ve kesintisiz bir yayın servisi sağlamaya başlamıştır. En güvenilir iptv, İnternet protokolü kullanana televizyonların yanı sıra internet yayınlarını normal televizyonlarda kullanılması için geliştirilen Iptv alıcıları ile de bu hizmet sağlanabilir.

Tüm dünyada geniş bir kullanım alanına sahip olan Iptv, kullanıcılara yeni nesil bir yayıncılık sunmayı başarmıştır. Günümüzde Türkiye’de de özellikle canlı maç yayınları başta olmak üzere, çevrim içi platform yayınları ve hemen hemen tüm uydu kanallarının yayınları Iptv üzerinden seyredilebilmektedir. En güvenilir Iptv 2020 yılında farklı kurumsal firmalar üzerinden sunulur. Bu firmalar arasında sektörün lider markalarından olan firmamız tarafından uygun paketler ile Iptv hizmeti sunulmaktadır.

Uygun Fiyatlı Iptv Paketleri

Iptv deneyimini kesintisiz bir şekilde yaşamak ve benzersiz bir yayın hizmeti almak için en avantajlı Iptv paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kurumsal hizmet sunan firmamız tarafından, Avrupa sunucuları ile kaliteli altyapı ve uygun fiyat avantajları ile hizmet sunulmaktadır. En uygun Iptv paketleri arasında tüm kullanıcılarımız için iki farklı alternatif paket türü sunulur. Bunlar:

  • Premium
  • VİP

Olarak kişisel tercihlerinize göre sınırlandırılabilir. Zengin yayın içeriği ve alternatif kullanım alanları ile Iptv hizmetinin tüm avantajlarından yararlanmanız mümkündür. İnternet üzerinden televizyon, bilgisayar veya mobil cihazlar ile Iptv deneyimi yaşayabilir ve dünya genelinde tüm içeriklere uygun fiyat avantajları ile erişim sağlayabilirsiniz.

en-iyi-iptv

Iptv Üyelik Nasıl Alınır?

Iptv üyeliği almak için ilk yapmanız gereken güvenilir hizmet sunan firmalar ile anlaşmaktır. Geleneksel yayıncılarda olduğu gibi Iptv üyeliği ve iptv fiyatları içinde firmaların bu hizmetlerine başvuru yapmanız gerekir. Firmamızdan canlı destek hattı üzerinden destek alarak konuya ilişkin tüm sorularınızı ve üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Iptv kullanacağınız cihazın türüne ve kişisel tercihlerinize göre size en uygun paketleri seçerek kısa süre içinde kurulumu yapabilirsiniz. Üyelik işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve üyelik onayının ardından 15 dakika gibi kısa bir sürede hizmetten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Iptv Mobil Cihazlarda Kullanılabilir Mi?

Iptv’nin ayrıcalıklarından yararlanmak için birçok farklı cihaz kullanmanız mümkündür. Özellikle mobil cihazların günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlaması ile bu hizmetlerin kullanım alanı da son derece genişlemiştir. Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazların mobil mağazalarından uygulamayı indirerek kurulum işlemlerinin ardından Iptv kullanımına başlayabilirsiniz. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve televizyonlar ile kullanılan sistem, Iptv hizmetine her yerden aynı kalite ve avantajlar ile ulaşmanızı sağlar. Aynı şekilde masaüstü uygulamaları ile Iptv avantajlarından firma güvencemiz ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Iptv Android ve IOS cihazlarda kullanımı için uygulama mağazaları üzerinden Iptv uygulamamızı indirmeniz yeterlidir.

Iptv Kurulumu İçin İnternet Hızı Ne Kadar Olmalıdır?

Iptv internet üzerinden hizmet sağlayan bir sistem olduğu için internet hızı bu hizmetin çok daha kaliteli ve kesintisiz olması için gerekli en temel unsudur. SD ve HD yayınların izlenmesi için 7 – 8 Mbit internet hızı yeterli olur. Öte yandan 4K yayın izlemek isteyenler için en az 15 Mbit internet hızının olması gerekebilir. Iptv kurulumu için internet bağlantı hızının yüksek olması hizmetin en iyi seviyede sunulmasını sağlar. Kesintisiz ve kaliteli yayınlar için hizmet talep etmeden önce Iptv kullanımı için gerekli olan bağlantı hızına sahip olduğunuzdan emin olunuz.

 

1 Aylık Premium İPTV

SD - HD - FULLHD KALİTE

3000 Canlı Yayın

Geniş Vod Arşivi

Ücretsiz Kurulum

Platinium Bandwich

IOS VE ANDROİD UYGULAMALAR

WEBTV GİRİŞ

€ 20

3 Aylık Premium İPTV

SD - HD - FULLHD KALİTE

3000 Canlı Yayın

Geniş Vod Arşivi

Ücretsiz Kurulum

Platinium Bandwich

IOS VE ANDROİD UYGULAMALAR

WEBTV Giriş

€ 30

6 Aylık Premium İPTV

SD - HD - FULLHD KALİTE

3000 Canlı Yayın

Geniş Vod Arşivi

Ücretsiz Kurulum

Platinium Bandwich

IOS VE ANDROİD UYGULAMALAR

WEBTV Giriş

€ 50 

12 AYLIK Premium İPTV

SD - HD - FULLHD KALİTE

3000 Canlı Yayın

Geniş Vod Arşivi

Ücretsiz Kurulum

Platinium Bandwich

IOS VE ANDROİD UYGULAMALAR

WEBTV Giriş

€ 80