en-iyi-iptv

Iptv Nasıl Kurulur?

Iptv kurulumu sanıldığının aksine son derece basit ve kısa sürede aktif edilen bir sitemdir. Önemli olan hangi platform veya cihaz üzerinden Iptv kurulumunu yapmak istediğinize karar vermektir. Iptv hizmeti almak için ilk yapmanız gereken uzman bir firmanın hizmetlerini talep etmeniz gerekir. Popüler yayın kuruluşları olan D – Smart, Digiturk, tivibu gibi sistemlere benzer şekilde paket üyelikleri ile firmamız üzerinden en ucuz iptv kurulum desteği almanız mümkündür.

Iptv kurulumu için hangi cihaz üzerinden hizmet alacağınıza karar verdikten sonra basit kurulum adımlarını takip ederek anında sistemi aktif hale getirebilirsiniz. Iptv kurulum işlemleri için teknik ekiplerimizden canlı destek alabilirsiniz.

Iptv Kullanımı İle Hangi Hizmetler Sunulur?

Iptv kullanımı ile kullanıcılara birçok farklı hizmet sunulur. 4K, 3D yayın imkanı, zengin VOD arşivleri, 3 binden fazla kanal ve yayın hizmeti ile daha pek çok farklı avantaj sunulur. Temelde internet üzerinden televizyon yayın hizmeti olarak tanımlanan Iptv hizmeti kapsamında kullanıcılar farklı ve yeni nesil bir yayın hizmeti alabilir. Televizyon, mobil cihazlar ve VLC player gibi sistemler üzerinden yayınlar takip edilerek kullanıcılara her cihaz üzerinden hizmet sunulmaktadır. Smart Iptv kurulumları ile kısa sürede televizyon üzerinden geniş bir kanal listesi ve alternatif yayın seçenekleri ile hizmet alabilirsiniz.

en-iyi-iptv

Iptv Televizyon Kurulumu Nasıl Yapıır?

Iptv hizmetinden televizyonu ile faydalanmak isteyen kullanıcılar ilk olarak internet bağlantısına sahip olması gerekir. Iptv destekli tv aktarma kutuları sayesinde smart tv özelliklerine sahip cihazlar ile Iptv dünyasına adım atmanız mümkündür. Bunun için piyasada farklı markalar tarafından üretilen tv box kutuları mevcuttur. Iptv box uyumlu cihazlar ile televizyon kurulumu gerçekleştirilebilir.

İlk olarak bağlantı kutusu ile televizyon arasında bir bağlantı kurulması gerekir. Siptv.eu adresi ile MAC adresi bulunarak reset tuşu ile kurulum başlatılabilir. Bu ilk adımın ardından en üstte yer alan kutucuk içine yeniden MAC adresi girilerek, M3u dosyası yüklenir. Bu adımların ardından televizyon üzerinden tüm Iptv kanallarını seyretmeye başlayabilirsiniz.

VLC Player Iptv Kurulumu Nasıl Yapılır?

Iptv VLC Player ile kullanımı için ilk olarak VLC Player kurulumu yapılmalıdır. Programın kurulumunun ardından:

  • E – posta ile gönderilen M3U Url’si kopyalanır,
  • VLC Player Ortam sekmesi üzerinden Ağ Akışı Aç kısmı açılır,
  • Ekrana gelen kutucuğa M3U yapıştırılır.

Tüm bu adımları takip ettikten sonra Oynat tuşu ile Iptv hizmetlerimizden kesintisiz bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde birçok farklı firma tarafından sağlanan bu hizmetleri almadan önce firma güvenilirliğini dikkate alınız. Iptv firmaları arasında ilk her zaman müşteri odaklı ve kurumsal hizmet sağlayan firmamız sizin için 6 yıldır hizmetlerini kesintisiz olarak devam ettiriyor. Dilediğiniz cihaz üzerinden en uygun paketleri seçerek kapsamlı bir Iptv hizmeti satın alabilirsiniz.

Iptv Mobil Cihaz (Android – IOS) Kurulumu Nasıl Yapılır?

Akıllı telefon ve tabletlerin son yıllarda yaygın bir kullanım alanına sahip olmasının ardından Iptv gibi alternatif yayın sistemleri tıpkı çevrim içi dizi ve film platformları gibi uygulamalar üzerinden hizmet sağlamaya başlamıştır. Android ve IOS Iptv kurulumu için ilk olarak Google PlayStore veya AppStore üzerinden; GSE Smart Iptv uygulaması indirilir. Ardından kurulum adımları takip edilerek kısa süre içinde Iptv kullanımına başlayabilirsiniz. Eğer müşterimiz iseniz özel android-ios uygulamalarımız ile donmadan ve kolayca iptv izleyebilirsiniz.

Türkiye’de son dönemde yoğun bir talep görmeye başlayan Iptv hizmeti, tüm dünyada geleceğin televizyon ve yayın teknolojisi olarak tanımlanmaya başladı. Özellikle büyük telekomünikasyon firmaları tarafından da Iptv hizmetleri için altyapı ve hizmet çalışmalarına başlanmasının ardından sistem giderek yaygın bir hal almayı başardı.