en-iyi-iptv

Iptv Nedir, Ne İşe Yarar?

Iptv nedir? in kısa cevabı, internet bandı üzerinden geniş bir yayın hizmeti sağlayan interaktif bir televizyon sistemidir. Güçlü alt yapısı ve yeni nesil hizmet anlayışı ile tüm cihazlar üzerinden aktif bir kullanım sağlanabilir. Iptv hizmetleri sayesinde tüm canlı yayınları, yerel ve tüm uydu kanallarını veya çevrim içi platformlar üzerinden yayınlanan dizi veya filmleri izleyebilirsiniz. Günümüzde dünya genelinde yaygınlaşmaya başlayan bu sistem sayesinde kullanıcılara farklı ve yenilikçi bir deneyim sunulur. Firmamızdan kişiye özel uygun Iptv paketlerinden birini tercih ederek en avantajlı şekilde kullanımı mümkündür.

Iptv kullanımı için sadece televizyon kanalı ve program hazırlamak yeterli olmayabilir. İnternet üzerinden yapılan bir yayın hizmeti olduğu için internet altyapınızın kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı hedefler. Bunun için Türkiye’de birçok kurumsal firma tarafından Iptv için ilk adım atılmış durumda. Başta firmamız olmak üzere benzer kurumsal firmalar tarafından bu hizmetler birçok avantajlı seçenek ile sunuluyor.  Insanlar da iptv kullanarak iptv nedir sorusunun cevabını keyifle buluyorlar

Iptv Paketleri Nelerdir?

Iptv paketleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda sınırlandırılarak kişiye özgü bir paket hazırlanması mümkündür. Firmamız üzerinden Premium ve VİP olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunulur. 1, 3, 6 ve 12 aylı dönemler için tercih edeceğiniz bu paketler kapsamında her bir paket için farklı tür fırsatlar ve avantajlar sunulur. Uygun fiyat avantajlarına sahip Premium paketlerin avantajları:

 • SD – HD – FULL HD Kalite
 • Binlerce canlı yayın
 • Zengin VOD arşivleri
 • Ücretsiz kurulum
 • WEB TV – IOS ve Android uygulamalar vb.

Daha birçok farklı avantaj sağlanmaktadır. Iptv paketleri ile kendinize uygun süreler ve içerikler için kişiselleştirme yapmanız da mümkündür. 7/24 yayın ile VİP paketlerde ise 3200’den fazla kanal, 2.800’den fazla VOD arşivi ve Iptv cihazları ile uyumlu 3D hizmeti sunulur. Avrupa üzerinden servis sağlayan firmamız ile dilediğiniz paketi seçerek en avantajlı Iptv seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

en-iyi-iptv

Iptv’nin Sahip Olduğu Avantajlar

Iptv kullanıcılarının bu hizmeti tercih etmesi için birçok farklı neden vardır. Başta kesintisiz ve zengin yayın içeriği sağlaması cazip hale getirirken aynı zamanda alternatif cihazlar üzerinden kullanımının mümkün olması ve diğer avantajları sistemin günümüzde yaygınlaşmasını sağlamıştır. Firmamız üzerinden Iptv hizmeti talep ettiğinizde elde edeceğiniz bazı avantajlar:

 • Iptv desteği olan tüm cihazlar ile uyumlu,
 • 44 farklı ülkeden 3.000’den fazla kanal, 12 binden fazla VOD arşivi,
 • Kesintisiz canlı destek hattı,
 • Avrupa sunuculu güçlü altyapı hizmeti,
 • Her bütçeye uygun avantajlı paketler.

Bunlar ve daha birçok farklı avantaj Iptv kullanımı ülkemizde de yaygınlaşmasını sağlamıştır. Almanya merkezli olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında mobil cihazlar üzerinden de Iptv hizmetinin kullanılması mümkündür.

Iptv Hizmeti Güvenilir Mi?

Iptv son yıllarda kullanıcılar için sağladığı farklı tip avantajlar sayesinde merak edilmeye başlamıştır. Özellikle güvenli olup olmadığı konusunda bazı endişeler çeşitli ön yargılara neden olmaktadır. Güvenli Iptv hizmeti sunan kurumsal firmaları tercih ederek herhangi bir sorun yaşamadan hizmet almanız mümkündür. Paket seçimlerinizin ardından ilk ödemeden sonra 15 dakika içinde hizmet firmamız tarafından aktif hale getirilir. Bu sayede beklemeden ve güvenli bir şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Iptv İle Hangi Yayınlar İzlenebilir?

Iptv paketlerimiz ile 44 farklı ülkenin ulusal kanallarını ve 12 binden fazla VOD arşivi ile geniş bir yaygın ağına, çevrim içi platform yayınları ve canlı yayınlara erişim sağlayabilirsiniz. Öte yandan ilgi alanlarınıza göre; spor, haber, dizi, belgesel vb. olarak sınırlandırabilir ve bu kategorilerde zengin bir içerik hizmeti alabilirsiniz. Iptv yayınları oldukça avantajlıdır.

Iptv Avantajları Nelerdir?

Iptv televizyon ve internet deneyimini bir arada sunarak kullanıcılara farklı bir deneyim sağlamaktadır. Iptv tarafından kullanıcılara sağlanan başlıca avantajlar:

 • Herhangi bir uyduya ihtiyaç duyulmaz,
 • Kesintisiz ve kaliteli yayın seçenekleri sunar,
 • Son derece zengin ve geniş bir içerik sunar,
 • Kolay kurulum ve çok fazla kanal seçeneği sunar.

Iptv avantajları sayesinde son yıllarda ülkemizde de en çok tercih edilen yayın sistemleri arasında yerini almıştır. Bu sayede dünya genelinde hemen hemen tüm yayınları kesintisiz bir şekilde takip ederek farklı bir televizyon deneyimi yaşamanız mümkündür.

En Uygun Iptv Paketleri

Iptv kullanımı tıpkı diğer ücretli yayın sistemleri gibi belirli süreler üyelik paketlerine sahiptir. Profesyonel ve en iyi Iptv hizmetini almak için firmamızdan en uygun Iptv paketleri seçeneklerinden yararlanarak uygun fiyatlı ve avantajlı bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • 1 aylık
 • 3 aylık
 • 6 aylık
 • 12 aylık

Olmak üzere farklı sürelerde ve avantajlarda sağlanan paketler, Premium ve VIP paketler olarak sınırlandırılabilir. 3200’den fazla kanal seçeneği ücretsiz ve canlı kurulum desteği ile 7/24 kesintisiz ve kaliteli yayınlarıyla tüm cihazlar üzerinden en uygun Iptv paketlerimizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Iptv Kurulumu ve Kullanımı Nasıldır?

Iptv internet tabanlı olarak farklı uydu ve platformalar üzerinden yayınların takip edilmesini sağlayan yeni nesil bir hizmettir. Iptv kullanmak için ilk olarak bu servisi sağlayan kurumsal bir firma ile anlaşmanız ve hizmet almanız gerekir. En basit tabiri ile Digiturk, D – Smart vb. üyeliklerine benzer bir şekilde Iptv üyeliğinin alınması gerekir. Firmamızdan alacağınız üyeliğin ardından Iptv’nin avantajlı dünyasına erişim sağlayabilirsiniz. Kurulum için firma yetkililerimiz tarafından tercihlerinize göre:

 • VLC Player,
 • İOS Kurulumu,
 • Android Kurulumu
 • Smart TV Kurulumu,
 • MAG Portal Kurulumu vb.

Kullanmak istediğiniz türe göre farklı kurulum seçenekleri uygulanır. Iptv kurulumu ile yenilikçi bir televizyon deneyimi yaşayabilirsiniz.

En Uygun Iptv Fiyatları

Iptv günümüzde Türkiye’de henüz geniş uygulama alanına sahip değildir. Tüm dünyada yeni yeni kullanılmaya ve yaygınlaşmaya başlayan bu sistem şuan için ağırlıklı olarak canlı yayınların takip edilmesi ve bazı çevrim içi platformların sunduğu hizmetlerin daha uygun fiyatla satın alınmasını sağlar. Iptv fiyatları ile en uygun ve avantajlı Iptv hizmetini firmamızdan alarak benzersiz bir Iptv deneyimi ile tanışabilirsiniz.

IPTV’ye mi ihtiyacınız var ?

Hemen iptv paketler bölümünden size en uygun bol içerikli ve özelleştirilmiş iptv paketini ücretsiz deneyin.  IPTVEurope ile en ucuz sınırsız, kesintisiz ve kaliteli iptvnin tadını çıkarın !